Kolizja dwóch aut w miejscowości Błonie

piątek, 22 czerwiec 2018 17:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dzisiaj na ul. Akacjowej w miejscowości Błonie w gminie Miękinia doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 12:55. Autami podróżowały 4 osoby.

- Wszyscy opuścili pojazdy o własnych siłach. Na miejsce zostało wezwanie pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikt nie potrzebował opieki medycznej - informuje Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji i odłączeniu akumulatorów.

(kb) fot. OSP Miękinia

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 17:44

Artykuły powiązane

 • Kolizja drogowa koło Wilczkowa
  Wczoraj około godziny14:00 (na 58,2 km drogi krajowej nr 94), w okolicach miejscowości Wilczków, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.
 • Co faktycznie stało się w pobliżu bazy paliw?
  Wczoraj kilka zastępów staży pożarnej, w tym z terenu powiatu średzkiego, brało udział w zdarzeniu, które miało miejsce w pobliżu bazy paliw w Kawicach.
 • Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
  Wczoraj o godzinie 16:40 na 80,7 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Krępice doszło do kolizji drogowej.
 • Na krajówce zderzyły się 4 samochody
  W Komornikach, na 65 km drogi krajowej nr 94, doszło do kolizji z udziałem kilku pojazdów. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie 10 sierpnia o godzinie 14:17.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.