Kondolencje dla Rodziny Leonarda Rosenbeigera

poniedziałek, 23 lipiec 2018 11:17
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Odszedł od nas Człowiek wielkiego serca, wyjątkowej skromności i życzliwości, pracowitości, wielki społecznik, wspaniały Kolega.

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci

Leonarda Leszka Rosenbeigera,

Przewodniczącego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Środzie Śląskiej

Rodzinie składają

Koleżanki i Koledzy

ze Związku

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 lipiec 2018 11:20

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+10
wspaniały człowiek, wiecznie uśmiechnięty,pracowałem z nim na komisjach poborowych, człowiek dusza, moje kondolencje dla rodziny Leszka
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować