Mieszkaniec Środy Śląskiej dziękuje

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 11:58
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Podziękowanie zamieszczamy na prośbę mieszkańca Środy Śląskiej.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 wrzesień 2018 12:01

Artykuły powiązane

  • OSP Udanin dziękuje sponsorowi
    Ochotnicza Straż Pożarna w Udaninie składa serdeczne podziękowania dla sponsora Pana Dariusza Chorążyczewskiego, za współudział w zakupie ratowniczego zestawu pneumatycznego poduszek wysokociśnieniowych.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+5
A można jaśniej? Cóż to za sprawa bo musiała być bardzo istotna skoro zainteresował się nią burmistrz i komendant? Będziemy wdzięczni za uchylenie rąbka tajemnicy.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+6
Sam burmistrz to napisał, jak i wiele innych pism :D
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+4
Wybory idą aktywność rośnie na każdej płaszczyźnie :-)
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+5
Zagrania, jak z jakiejś komedii, której jeszcze nikt nie nakręcił.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+8
Miło jest władzom czytać takie podziękowania. Tyle, że załatwianie spraw mieszkańców gminy leży w ich obowiązku i jest opłacone przez podatników (dziękującego również)
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+7
łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam !!!!!
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować