Na krajówce zderzyły się 4 samochody

niedziela, 12 sierpień 2018 17:41
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W Komornikach, na 65 km drogi krajowej nr 94, doszło do kolizji z udziałem kilku pojazdów. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie 10 sierpnia o godzinie 14:17.

- W zdarzeniu udział brały 4 samochody osobowe marki Seat, Audi oraz dwa Fordy. Jak ustali policjanci, sprawcą kolizji był kierujący pojazdem marki Ford, który najechał na tył poprzedzającego go pojazdu w związku z czym został pouczony. Natomiast na innego kierującego policjanci nałożyli mandat karny, ponieważ w czasie czynności okazało się, że nie miał on uprawnień do kierowania pojazdem. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych - informuje rzecznik prasowy KPP W Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany niedziela, 12 sierpień 2018 17:45

Artykuły powiązane

 • Kolizja drogowa koło Wilczkowa
  Wczoraj około godziny14:00 (na 58,2 km drogi krajowej nr 94), w okolicach miejscowości Wilczków, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.
 • Co faktycznie stało się w pobliżu bazy paliw?
  Wczoraj kilka zastępów staży pożarnej, w tym z terenu powiatu średzkiego, brało udział w zdarzeniu, które miało miejsce w pobliżu bazy paliw w Kawicach.
 • Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
  Wczoraj o godzinie 16:40 na 80,7 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Krępice doszło do kolizji drogowej.
 • Wczorajszy bilans: śmiertelny wypadek i kolizja
  Wczoraj około godz. 17:00 we Wróblowicach doszło do tragicznego wypadku po zdarzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, a po godzinie 19:00 miała miejsce kolizja z udziałem samochodów osobowych w miejscowości Błonie.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

0
No i standardowo jeden bez prawa jazdy a drugi nie potrafi utrzymać odstępu od poprzedzającego auta. Polacy na drogach to jeżdżąca śmierć. Zero wyobraźnie byle szybciej do celu a co tam że znaki i ograniczenia prędkości. Dobrze że skończyło się bez ofiar.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować