Orlik w Miękini oficjalnie otwarty!

piątek, 31 sierpień 2018 17:26
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Gdy na kościelnej wieży zegar wybił dziś godzinę dwunastą, w Miękini rozpoczęło się uroczyste otwarcie nowego boiska typu Orlik.

Wstęgę przeciął wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn z pomocą młodych piłkarzy, strażaków i przybyłych gości. Po otwarciu boiska rozegrano Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Miękinia.

Dla tych, którzy od kopania piłki woleli choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy żołnierz, mogli wziąć udział w Turnieju Laser Tag z przeszkodami. Oprócz tego na dzieci czekały dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz słodki poczęstunek.

Nowopowstałe boisko wygląda bardzo dobrze, ale i sprawuje się doskonale o czym przekonali się radni, którzy osobiście oddali kilka strzałów na bramkę. Również wójt oddał celny strzał i tym samym przypieczętował otwarcie nowego boiska.

(ml) fot. ml

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+1
No to orlika mamy trochę po czasie ale ważne że jest. Zobaczymy ile wytrzyma i ile osób z niego skorzysta. Czekamy na kolejne takie obiekty po wyborach.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
A ta pani w kanarkowym to kto???Marianowa.....
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+1
niestety pudło pani dyrektor ośrodka kultury
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+2
no Marian jak ty coś już robisz to fest :-)
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować