Plantacja marihuany na naszym terenie

piątek, 24 sierpień 2018 14:48
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W lesie na terenie powiatu średzkiego ujawniono kilkanaście krzewów marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, na podstawie działań operacyjnych uzyskali informację, że na terenie powiatu średzkiego może znajdować się plantacja marihuany.

- Podejrzenia funkcjonariuszy sprawdziły się, bowiem w kompleksie leśnym ujawnili kilkanaście krzewów marihuany. Rośliny zostały zabezpieczone, a tym samym na rynek nie trafi blisko 1600 porcji marihuany. Policjanci obecnie wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy KPP i przypomina, że kto wbrew przepisom ustawy uprawia konopie inne niż włókniste, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku, gdy taka uprawa może dostarczyć znacznych ilości narkotyku, zagrożenie karą wzrasta do lat 8.

(rol/ms) fot. KPP

Artykuły powiązane

 • Zatrzymany za przestępstwa narkotykowe
  Do policyjnego aresztu trafił 40-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, w mieszkaniu którego funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.
 • Dopalacze jak narkotyki
  Z problem z dopalaczami od wielu lata zmaga się policja w Polsce. Na listę zakazanych substancji co kilka miesięcy wpisywane są nowe produkty.
 • Miał przy sobie marihuanę
  W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie w Środzie Śląskiej interweniowali 117 razy.
 • Policja znalazłe narkotyki w mieszkaniu 22-latka
  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali kolejną osobę w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+4
Mam nadzieję, że policjantom nic się nie stało podczas tej brawurowej akcji aresztowania krzaków konopi.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
No myślę że akcja była bardzo długo przygotowywana i potrzebne były nawet dodatkowe oddziały aby zatrzymanie przebiegło bez problemu :lol: A na poważnie to chyba się wspólnicy poróżnili i jeden drugiego sprzedał albo konkurencja działa.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Albo po prostu myśliwy jakiś zobaczył i zadzwonił
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Ciekawe że tyle wyrosło i nagle kto doniósł. Pewnie sprzeczka między wspólnikami i jeden na drugiego doniósł. Chciało im się biznesów życia robić i się wysypało. Jeszcze policja ich przydybie prędzej lub później i tyle z tematu.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+3
może to ta wspaniała lecznicza i na herbatkę się rozsiała :P
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+1
Może ktoś chciał być eko i zasadził tylko pomylił odmiany :lol: Nie zmienia to faktu że teraz będzie drążony temat i ktoś może dostać po łbie za te roślinki.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować