PRACA dla stażysty. Dział Administracji

środa, 16 maj 2018 11:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Schürholz Polska w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych do branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Stażysta w dziale administracyjnym

   Obowiązki:

• wsparcie pracy sekretariatu
• opiekę nad obiegiem dokumentów w firmie
• kontakt z klientami, kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi
• dbałość o wyposażenie biura
• bieżące wsparcie i współpraca z wszystkimi działami w firmie (zwłaszcza kadry, księgowość)   Profil Kandydata:

• dobra znajomość pakietu MS Office ;
• obsługa urządzeń biurowych
• mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego;
• wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
• samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność   Oferujemy: • proces wdrożenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia od naszych specjalistów
• przyjazną atmosferę i możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
• stałe godziny pracy , od poniedziałku do piątku od 8 do 16

Aplikacje prosimy składać na adres

z zamieszczeniem klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 00:10

Artykuły powiązane

  • Praca dla Pracownika Produkcji w Schürholz Polska
    Firma Schürholz Polska w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych do branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów  na stanowisko: Pracownik Produkcji.