PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ NIE ZOSTAŁ ODWOŁANY

środa, 21 marzec 2018 14:25
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej rozpatrywano wniosek o odwołanie z funkcji przewodniczącego RM, Kazimierza Grabowieckiego.

 

O odwołanie wnioskowało pięciu radych: Krzysztof Wnęk, Artur Bogucki, Mirosław Skóra, Wiesław Hamkało, Stanisław Sendyka, którzy zarzucają przewodniczącemu złą pracę.

Odmiennego zdania są inni radni, bo wynik głosowania to 7:7. Zatem radny Grabowiecki nadal będzie sprawował funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej.

Więcej informacji wkrótce.

(red) fot. wk

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:24

Artykuły powiązane

 • Radni: chcemy sesji nadzwyczajnej. Burmistrz: sortowni nie będzie!
  Klub Radnych Nowa Gmina - Porozumienie Samorządowe Radnych Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej wczoraj złożył wniosek do Przewodniczącego Rady Miejskiej o zwołanie nadzwyczajnej sesji.
 • Sesja Rady Miejskiej (transmisja na żywo)
  Trwa sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej. Jednym z punktów obrad jest wręczenie aktów powołania na stanowiska dyrektorów szkół w Rakoszycach i Ciechowie. Mowa będzie także o budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjno-sanitarnej w Środzie Śląskiej.
 • Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląksiej
  Jednym z punktów obrad dzisiejszej sesji Rady Miejskiej we Środzie Śląskiej będzie sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny.
 • Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (transmisja na żywo)
  Trwa sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej. Radni będą obradowali m.in. nad podziałem gminy Środa Śląska na okręgi wyborcze oraz zapoznają się z informacją nt. realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.