Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śl. (transmisja na żywo)

piątek, 16 marzec 2018 09:29
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jednym z punktów obrad jest rozpatrzenie wniosku o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej.

 

Planowany porządek obrad:  

 1. Otwarcie sesji.
 2. Ustalenie porządku obrad.
 3. Usprawiedliwienia radnych.
 4. Rozpatrzenie wniosku o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej.
 5. Wolne wnioski i informacje.
 6. Zakończenie sesji.

TRANSMISJĘ PRZYGOTOWALI: Bogdan Sziwa i Wiktor Kalita

Ostatnio zmieniany sobota, 24 marzec 2018 17:34

Artykuły powiązane

 • Radni: chcemy sesji nadzwyczajnej. Burmistrz: sortowni nie będzie!
  Klub Radnych Nowa Gmina - Porozumienie Samorządowe Radnych Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej wczoraj złożył wniosek do Przewodniczącego Rady Miejskiej o zwołanie nadzwyczajnej sesji.
 • Sesja Rady Miejskiej (transmisja na żywo)
  Trwa sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej. Jednym z punktów obrad jest wręczenie aktów powołania na stanowiska dyrektorów szkół w Rakoszycach i Ciechowie. Mowa będzie także o budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjno-sanitarnej w Środzie Śląskiej.
 • Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląksiej
  Jednym z punktów obrad dzisiejszej sesji Rady Miejskiej we Środzie Śląskiej będzie sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny.
 • Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (transmisja na żywo)
  Trwa sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej. Radni będą obradowali m.in. nad podziałem gminy Środa Śląska na okręgi wyborcze oraz zapoznają się z informacją nt. realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Kod antyspamowy
Odśwież