Ważna informacja! Dojazdy uczniów do szkół

piątek, 31 sierpień 2018 11:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
- Od 3 września br. młodzież szkolna z miejscowości Udanin, Piekary, Konary, Różana, Drogomiłowice, Łagiewniki Śr., uczęszczająca do szkół średnich w Środzie Śląskiej, może korzystać z autobusu gminnego - informuje wójt gminy Udanin.

Będzie on odjeżdżał z przystanków w poszczególnych miejscowościach, a mianowicie:

Udanin - godz. 06.05
Piekary - godz. 06.10
Konary niż. - godz. 06.15
Różana - godz. 06.25
Drogomiłowice - godz. 06.30
Łagiewniki - godz. 06.35
Łagiewniki skrz. - godz. 06.40

i  następnie należy przesiadać się do busa linii regularnej przez Pichorowice w kierunku do Środy Śląskiej - czytamy w gminnej informacji.

(rol/gu) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany piątek, 31 sierpień 2018 11:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

0
Dzieci z malych miejscowosci maja dochodzic po 2km do przystanku. Czy ktos pomyslal o ich bezpieczenstwie? Warto aby zająć sie ta sprawa. Wszystko likwiduja a nic nie daja.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Wszyscy pamiętają tylko o tych duzych wioskach gminnych i organizuja im autobusy szkolne a co z tymi malymi wioskami tam dzieci nie musza chodzic do szkol srednich. Moze warto zainwestować sie a nie tylko uklady i ukladziki
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Tak super dojazd jest o 6;00 a szkoła zaczyna się o 8;00 i co dziennie 2 h wczesniej wstawac
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
-1
0
A jaśniej możesz pisać co masz na myśli pisząc o dobrym starcie? Chyba dobrze że jest autobus gminny i mają komunikację zapewnioną?!
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować