Wratislavia Cantans - koncert w Środzie Śląskiej

piątek, 07 wrzesień 2018 12:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Burmistrz oraz dyrektor Domu Kultury w Środzie Śląskiej zapraszają na 53. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - Mistrzowie Francuskiego Baroku. 

 

Artykuły powiązane

 • Okiem mieszkańca: Igrzysk i chleba!
  „Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami” - mimo upływu ponad 2000 lat cytat jak najbardziej jest na czasie.
 • Święto Wina w Środzie Śląskiej (transmisja na żywo)
  Trwa kolejny i ostatni dzień Święta Wina w Mieście Skarbów, który rozpoczął barwny  historyczny korowód.
 • Zapraszamy do udziału w konkursach Święta Wina!
  W najbliższy weekend w Środzie Śląskiej obędzie się Święto Wina. W związku z tym wydarzeniem 8 września na średzkim rynku (w godz.: 14:00 – 17:00) odbędzie się konkurs plastyczny dla dzieci pn. „Winnica. Jak wyobrażam sobie miejsce gdzie produkuje się wino”.
 • Znamy już szczegółowy program Święta Wina
  Święto Wina w Mieście Skarbów tuż... tuż... Kolejnej edycji jednej z największych imprez w regionie towarzyszyć będzie jak zawsze mnóstwo atrakcji. Także koncerty obfitować będą w gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej i muzycznej.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+3
To pokazuje że nasz region potrafi przygotować imprezę na międzynarodowym poziomie. To pokazuje że jak ktoś ma chęci to zorganizuje wszystko i na światowym poziomie.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+2
a będzie transmisja ze święta wina?
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować