Wypadek! Ucierpiała rowerzystka

poniedziałek, 27 sierpień 2018 16:12
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dzisiaj przed południem, w pobliżu miejscowości Wichrów w gminie Kostomłoty, miał miejsce wypadek z udziałem rowerzystki i motocyklisty.

Policjanci ustalili, że kobieta w wieku 81 lat prawdopodobnie przechodziła na drugą stronę drogi przeprowadzając rower i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki Kawasaki.

- W wyniku zdarzenia kobieta przewróciła się i z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego motocyklem. Był trzeźwy. Obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

 Wypadek miał miejsce o godzinie 10:28, na 372 km drogi K5.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Artykuły powiązane

  • Wypadek na obwodnicy - poszkodowana 1 osoba
    [ZDJĘCIA] Wczoraj w godzinach wieczornych (po godz. 21:00) Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodowym, do którego doszło na obwodnicy miasta. 
  • Motocyklista uderzył w samochód osobowy
    W piątek jadący autostradą A4 motocyklista uderzył w samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

0
Babcia zaczęła przechodzić przez jezdnię gdy motocyklista mijał Jaroszów,ale to Kawasaki,więc nie miała prawa zdążyć :sad:
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
-2
Skoro kobiecina wlazła pod motor co tu ustalać?! Nieostrożna była i wypadek gotowy a sprawa do zamknięcia. Dobrze że tylko się skończyło urazem nogi a nie poważniejszymi obrażeniami.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Niestety, nie tylko urazem nogi. :sad:
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować