wtorek 27.09.2022

Imieniny: Damiana Amadeusza

Wyszukiwarka artykułów


    Dział: Miękinia piątek, 28 sierpień 2020 16:30


Miękinia nie marnuje! Wkrótce będzie tam jadłodzielniaNa wniosek mieszkańców gminy, już od września przy siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A), stanie lodówka foodsharingowa (jadłodzielnia).Co więcej, w razie powodzenia przedsięwzięcia planowane jest zwiększenie ich ilości w kilku miejscach gminy Miękinia. Lodówka stanie w miejscu dostępnym, bez barier i będzie czynna całą dobę!

W związku z powyższym zarówno na stronie GOPS w Miękini, oficjalnym koncie facebook, jak i innych miejscach umieszczone zostaną informacje o zasadach korzystania z lodówki, jak i jej zapełnienia (na co organizatorzy liczą!).

Lodówka społeczna, to efekt współpracy GOPS w Miękini z fundacją Weź pomóż. pl, która w województwie dolnośląskim postawiła już ich kilkadziesiąt. Lodówka społeczna to jadłodzielnia, a idea jej funkcjonowania jest bardzo prosta! Masz za dużo jedzenia - wkładasz je do lodówki, a każdy potem może je stamtąd zabrać. Dzięki temu zamiast wyrzucać nadmiar jedzenia, dzielisz się nim z każdym, kto tego potrzebuje – Brawo Ty!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dziękuje Paka – Bruk, Panu Pawłowi Babik za pomoc w przygotowaniu podłoża pod lodówkę oraz Panu Jarosławowi Tarnowskiemu za zabezpieczenie lodówki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (realizacja zadaszenia).

Źródło: GOPS Miękinia / fot. wezpomoz.pl
wizytowka001

nawww

baner

taxi stas

przyjeciapozegnalne postfb

hydrotech do gazety nowa reklama

komnet internet

allago tworzymy

stihl

handlo

handlo trans