piątek 03.12.2021

Imieniny: Franciszka Ksawerego

Monthly Archive

Marzec 2018

Welcome to our Archives page. On this page you will find a total of 216 of our articles broken down into Months and Years.
Powiat Średzki
Administrator

Pościg za złodziejem samochodu

Przez Legnicę i miejscowości powiatu średzkiego trwał pościg za kierowcą, który poruszał się dziś skradzionym samochodem... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Życzenia świąteczne Voestalpine Rotec

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy wszystkim Naszym Pracownikom, Klientom, Partnerom Biznesowym oraz ich Rodzino... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Administrator

Kolejny milioner w naszym powiecie

Rok temu o tej porze w kolekturze w Malczycach prowadzonej przez Joannę Grabowiecką padła szóstka w Lotto. Wczoraj, w ko... Czytaj więcej..

Kostomłoty
Ania K.

Kto wykonał najpiękniejszą palmę wielkanocną?

W Niedzielę Palmową w Kostomłotach rozstrzygnięto konkurs na "Palmę wielkanocną". Mieszkańcy których wsi wykonali tę naj... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Administrator

Kobieta leżała w tunelu z butelką denaturatu

W ciągu ostatnich kilku dni Straż Miejska w Środzie Śląskiej podejmowała kilkanaście interwencji wobec osób nietrzeźwych... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

Kolejny nowy sprzęt dla OSP w Ujeździe Górnym

Strażacy z Ujazdu Górnego po raz kolejny w tym roku doposażają swoją jednostkę OSP. Dzięki hojności sponsorów i datkom p... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Gala promująca "Młode Talenty" już w kwietniu!

Jak sama nazwa wskazuje, podczas wydarzenia zaprezentuje się utalentowana młodzież. Tradycyjnie będą występy sceniczne i... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

W zabytkowym kościele w Udaninie będą nowe okna i drzwi

Urząd Gminy w Udaninie stara się wykorzystywać fundusze zewnętrze w różnych dziedzinach wsparcia lokalnego. Wójt gmin... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Nowy rozkład jazdy Średzkiej Komunikacji Publicznej

Jak informuje Średzka Komunikacja Publiczna, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, z dniem 3 kwietnia będzie obowiązywał... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

W Udaninie po raz drugi polowano na jajka

W Udanie odbyła się II edycja konkursu wielkanocnego pn. „Polowanie na jajka”, którego organizatorem jest wójt gminy Uda... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Pozew o odszkodowanie ws. boiska w Ciechowie

Gmina Środa Śląska wystąpiła do sądu z pozwem o odszkodowanie przeciwko wykonawcy budowy boiska w Ciechowie. Na obiekcie... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Administrator

Prace Marii Bednarskiej w średzkim sądzie

Już po raz dziewiąty w średzkim sądzie zagościły prace średzkich artystów. Tym razem w „Galerii Sądowej” obejrzeć możemy... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

W Karnicy doszło do nagłego zatrzymania krążenia

Zbyt mała ilość karetek pogotowia w powiecie średzkim powoduje, że do zdarzeń izolowanych wysyłana jest straż pożarna, c... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Administrator

Kto ma dostarczać wodę do Ciechowa?

Wczoraj na łamach naszego portalu prezentowaliśmy kolejny artykuł poświęcony problemowi, z jakim borykają się mieszkańcy... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

Czy można kupić bilet miesięczny na średzkim dworcu?

Dzień dobry. Czy Redakcja może się dowiedzieć: dlaczego na PKSie nie można kupić biletu miesięcznego na przejazdy naszym... Czytaj więcej..

Kostomłoty
Ania K.

Konkurs na ozdobę wielkanocną rozstrzygnięty

20 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach rozstrzygnięto konkurs na ozdobę wielkanocną.   Komisja  konkursow... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

Gmina Udanin na targach Investate Poland

Targi INVESTATE POLAND są w naszym kraju prestiżowym wydarzeniem o dużym znaczeniu dla branży inwestycyjnej.   W Mię... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Zwycięzcy odjechali z urzędu rowerami

Uczniowie PZSP nr 2 zajęli najwyższe miejsca w powiatowych eliminacjach konkursu wiedzy pożarniczej w kategorii szkoły p... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

231 osób zdolnych do służby wojskowej

249 osób z 351 wezwanych stawiło się w tym roku przed Powiatową Komisją Lekarską w Środzie Śląskiej.   Komisja praco... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Administrator

W Środzie Śląskiej znaleziono klucze

Wczoraj przy parkometrze w Środzie Śląskiej znaleziono klucze. Zgubę można odebrać w Komendzie Straży Miejskiej w Środzi... Czytaj więcej..

Najczęściej komentowane

 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Wchodzą do gabinetu Adasia a tam wiaderko , grabki i łopatka. Ale było radochy! 6 godzin temu.
 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Sebek , dawaj kankana! 6 godzin temu.
 • Arek Gruszczyński powiedział(a) Więcej
  Pomyślimy o tym na wiosnę
  9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…