niedziela 05.12.2021

Imieniny: Saby Kryspina

Monthly Archive

Maj 2018

Welcome to our Archives page. On this page you will find a total of 73 of our articles broken down into Months and Years.
Listy / opinie
Ania K.

Okiem mieszkańca: rynek i Średzki Park Wodny

Są takie projekty w życiu polityka, które zarówno dla zwolenników jak i przeciwników stają się podsumowaniem jego kadenc... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Policja znalazłe narkotyki w mieszkaniu 22-latka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

List otwarty ws. komunikacji gminnej i powiatowej

Chciałbym prosić o opublikowanie oraz uzyskanie paru odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania od Burmistrza Środy Śląski... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Kolizja w Środzie Śląskiej z udziałem 3 samochodów

Dzisiaj po południu, na drodze krajowej nr 94 w Środzie Śląskiej, doszło do kolizji trzech samochodów marki Alfa Romeo, ... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Pożar na ul.Kościuszki w Środzie Śląskiej (zdjęcia)

Trwa akcja dogaszania pożaru, który wybuchł dziś około godziny 16.00 na ul. Kościuszki w Środzie Śląskiej.   Nieznan... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

"Skrzyżowanie należy jak najszybciej przebudować"

Droga Redakcjo! Proszę was o interwencję w sprawie jednego z nowych skrzyżowań, które pojawiło się niedawno w okolicy Śr... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Festiwal Orkiestr Dętych już w sobotę!

19 maja o godz. 15:30 w Środzie Śl. odbędzie się II edycja Festiwalu Orkiestr Dętych, podczas której będziemy mieli okaz... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

Trzeba zwrócić uwagę rowerzystom

LIST DO REDAKCJI: Rowerowe wyprawy i pikniki są teraz w modzie. Rowerami dojeżdżamy na działki czy do pracy... Miłośnikó... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

Imponująca kolekcja Druha Leszka Gawlińskiego

Blisko trzydzieści lat poszukiwań. Kilkadziesiąt eksponatów odrestaurowanych, którym nadano drugie życie. Dwa pomieszcze... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Plener miejski – nowy stary rynek w Środzie Śląskiej

W dniach 25-26 maja odbędzie się w naszym mieście Średzki Plener Miejski kierowany do lokalnych, dorosłych, aktywnych tw... Czytaj więcej..

Malczyce
Ania K.

Trwają starania o przebudowę drogi w Chełmie

W celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników drogi wojewódzkiej nr 345, gmina Malczyce oraz Województwo Dolnośląskie podpi... Czytaj więcej..

Sport
Ania K.

19 medali dla średzkich karateków we Wrocławiu

W ramach Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży, 12 maja we Wrocławiu, odbył się XV Międzyszkolny Turniej Karate Budokan Cup. ... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej

TRANSMISJA WIDEO - NA ŻYWO. Tematem dzisiejszej sesji jest m.in. prezentacja, dyskusja i przyjęcie zmian w uchwale budże... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Teraz rządzą studencji - Juwenalia już trwają

Zapewne każdy średzki student (także z naszego powiatu) uczący się na którejś z uczelni wrocławskich wie, że 14 maja to ... Czytaj więcej..

Miękinia
Ania K.

Gra edukacyjna gminy Miękinia “SEGREGUJ ODPADY”

To, że segregowanie odpadów jest ważne wie chyba każdy. Jednak to, że jest ważne dla środowiska to jeszcze nie wszystko.... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

Rozbudowa sieci wodociągowej w Gościsławiu

W czwartek (10 maja) wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz, wraz z prezesem Przedsiębiorstwa Komunalnego HEMIZ –BIS z Proch... Czytaj więcej..

Miękinia
Ania K.

Dzień dziecka i majówka z OSP w Miękini

26 maja o godz. 16:00 w Miękini na placu przy Samorządowym Ośrodku Kultury odbędzie się Dzień Dziecka i Majówka z OSP. ... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Masz pomysł na działalność w średzkim rynku? Złoż ofertę

Do 25 maja br. można składać oferty dzierżawy stanowiska pod działalność gospodarczą na rynku dolnym w Środzie Śląskiej.... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Tadeusz Samborski zasłużony dla gminy Środa Śl.

Nadanie tytułu Zasłużony dla Gminy Środa Śląska Członkowi Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr Tadeuszowi Samborskiemu ... Czytaj więcej..

Sport
Ania K.

ULKS Ciechów wygrał drugi mecz barażowy!

Jak już informowaliśmy, 12 maja w Zespole Szkół w Ciechowie odbył się mecz barażowy o awans do II ligi drużyny tenisa st... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 20 z 73

Najczęściej komentowane

  • Anio powiedział(a) Więcej
    Tomuś T.kopiuj -wklej to nie wszystko,zresztą ty zawsze z prawem miałeś na... 2 godziny temu.
  • RK powiedział(a) Więcej
    ... 6 godzin temu.
  • Kolo powiedział(a) Więcej
    Bardzo dobrze :) po 500 zł,nie chcesz?to nie przyjmuje.Sąd może więcej... 6 godzin temu.

Najnowsze artykuły

piątek / 03.12.2021 / 23:18

Dom Kultury zaprasza na grudniowe wydarzenia

Dom Kultury w Środzie Śląskiej przygotował na grudzień wiele kulturalnych nowości związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…