piątek 03.12.2021

Imieniny: Franciszka Ksawerego

Monthly Archive

Lipiec 2018

Welcome to our Archives page. On this page you will find a total of 194 of our articles broken down into Months and Years.
Środa Śląska
Ania K.

Rodzina potrzebuje pomocy!

Jeśli masz zbędny sprawny sprzęt, który masz zamiar wymienić na nowy - jest rodzina, która chętnie go przyjmie. Pilni... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

Pożar lasu gasiło 6 zastępów straży pożarnej

Dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej o godzinie 16:10 otrzymał zgłoszenie o pożarze lasu.  O... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Dożynki średzkie z Galą Disco Polo

Tegoroczne dożynki gminy Środa Śląska odbędą się 19 sierpnia w Kulinie.  Impreza rozpocznie się o godz.13:30  mszą św... Czytaj więcej..

Sport
Ania K.

Turniej warcabowy - podsumowanie

"II ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ". Sprawozdanie organizatora. Zakończyła się druga odsłona Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Zawyją syreny w mieście

W związku z treningiem systemu wczesnego ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 r. (ś... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Awaria - przerwa w dostawie wody

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej ul. Sikorskiego 43 informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej w dniu... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Pobór krwi w Kostomłotach, Udaninie i Środzie Śl.

Na początku sierpnia planowane są akcje krwiodawstwa z wykorzystaniem mobilnego punktu poboru krwi. Odbędą się one w ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Kierował samochodem bez uprawnień

W ubiegłym tygodniu policja z naszego powiatu interweniowała 126 razy. Funkcjonariusze zostali wezwani do 10 kolizji, do... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Mieszkańcy: "Pełno much i uciążliwy odór"

- Pomimo wielu zapewnień firmy zajmującej się sortowaniem odpadów w Krynicznie oraz zapewnieniom o bezpiecznej inwestycj Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Sceny erotyczne, romantyczne, geometria i...

W ostatnim czasie Środa Śląska gościła wykładowców szkół artystycznych i muzealników Batumi z Gruzji. Zwieńczeniem ic... Czytaj więcej..

Udanin
Ania K.

Uroczyste pożegnanie pracownicy GOPS

27 lipca w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Udaninie odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniej pracownicy. Pani... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

W Środzie Śląskiej zaginął kot

Przy ulicy Akacjowej w Środzie Śląskiej zaginął kotek prezentowany na zdjęciu, wabi się Vincent. - Ma ok. 4 miesięcy,... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

Komendant straży miejskiej odpowiada

Jako Komendant Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej nie mogę pozostać obojętny na list, który p. Wincenty skierował do ga... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Upały i... pożary

Wczoraj w Chwalimierzu kombajn zahaczył o linię energetyczną. Zerwane przewody uderzając o ziemię spowodowały iskrę i do... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)
Ania K.

Gdzie i kiedy zabraknie prądu?

W tym tygodniu energii elektrycznej może zabraknąć na terenie powiatu średzkiego w dniach: 31 lipca w miejscowości Mi... Czytaj więcej..

Powiat Średzki
Ania K.

Nie mamy co liczyć na chłodniejsze dni...

Po upalnym weekendzie, raczej nie mamy co liczyć na chłodniejsze dni. Ten tydzień również "zapowiada" temperatury powyże... Czytaj więcej..

Miękinia
Ania K.

Ośmioletni Szymon potrzebuje pomocy!

U ośmioletniego Szymka, mieszkańca Miękini, został zdiagnozowany nieoperacyjny glejak pnia mózgu, o III stopniu złośliwo... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Piknik Rodzinny w Juszczynie

W sobotę na boisku w Juszczynie odbył się Piknik Rodzinny połączony z "Piknikowym zawrotem głowy" w ramach VII edycji Gm... Czytaj więcej..

Środa Śląska
Ania K.

Ruszają nowe połączenia ŚKP

W związku z rezygnacją jednego z prywatnych przewoźników obsługującego miejscowość Michałów i zawieszeniem przez innego ... Czytaj więcej..

Listy / opinie
Ania K.

Czytelniczka: Kulturalny człowiek śmieci zabiera ze sobą

Dzień dobry! Przesyłam zdjęcia z wczorajszego porannego spaceru na Kajakach, po festiwalu Uwolnić Muzykę. Pomijam fak... Czytaj więcej..

Najczęściej komentowane

 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Wchodzą do gabinetu Adasia a tam wiaderko , grabki i łopatka. Ale było radochy! 7 godzin temu.
 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Sebek , dawaj kankana! 7 godzin temu.
 • Arek Gruszczyński powiedział(a) Więcej
  Pomyślimy o tym na wiosnę
  9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…