×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU W CIECHOWIE 

przedszkolakiFerie, ferie i po feriach… Czas urlopów, odpoczynku i rodzinnych wyjazdów dobiegł końca. Już od pierwszego dnia pobytu w przedszkolu rozpoczęły się wielkie przygotowania do balu karnawałowego.

 

Ferie, ferie i po feriach… Czas urlopów, odpoczynku i rodzinnych wyjazdów dobiegł końca. Już od pierwszego dnia pobytu w przedszkolu rozpoczęły się wielkie przygotowania do balu karnawałowego.

Pod hasłem przewodnim: „Wszystkie dzieci bawią się wspaniale, jak to bywa w karnawale” – w dniu 1.02.2018r. w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie odbył się tak długo wyczekiwany bal karnawałowy. 
Tego dnia od samego rana w naszym przedszkolu pojawiały się bajkowe postacie. Dzieci przebrane były za wróżki, motylki, królewny, piratów, policjantów, spider-manów, piłkarzy, czarodziejki, strażaków… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci bawiły się świetnie zarówno ze swoimi rówieśnikami, jak i swoimi paniami. Na zabawie podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło a uśmiech mimo zmęczenia nie znikał z twarz przedszkolaków. Nie zabrakło oczywiście wielu konkursów, tańców i wspólnych pląsów. Przedszkolaki bawiły się przy znanych im piosenkach oraz zabawach muzyczno – ruchowych. Nie zabrakło tradycyjnych „kaczuszek” oraz „pociągu”. Każdy uczestnik balu otrzymał drobne nagrody w postaci balonów, słodkości i soczków. 

Bal karnawałowy odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą mu niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla najmłodszych przedszkolaków. Następny bal karnawałowy już za rok…

M. Markiewicz fot. M. Markiewicz

1 IMG 7523

1 IMG 7623

1 IMG 7640

1 IMG 7669

1 IMG 7902

2 IMG 7549

2 IMG 7665

2 IMG 7670

2 IMG 7935

3 IMG 7755

3 IMG 7968

4 IMG 7761

4 IMG 7972

5 IMG 7980

 Więcej zdjęć TUTAJ

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację