BIKE MARATON I SZOSOWY KLASYK W MIĘKINI CORAZ BLIŻEJ

bike 001Wiosna już zagościła na dobre, pora zatem rozpocząć kolejną przygodę z rowerem. 14-15 kwietnia - zapraszam Wszystkich pasjonatów dwóch kółek do Miękini, gdzie rozegrany zostanie pierwszy start w tym sezonie BIKE MARATON 2018.

 

W ubiegłych roku przybyliście do nas bardzo licznie. Na starcie w Miękini stanęła największa liczba zawodników spośród wszystkich edycji BIKE MARATONU 2017. Było fantastycznie i za to Wam serdecznie dziękuję.

W tym roku przygotowujemy imprezę dwudniową. 14 kwietnia pierwszy start BIKE MARATON 2018, natomiast 15 kwietnia zapraszam Was na Szosowy Klasyk w Miękini, który ponownie wraca do naszej gminy. Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak, że 14-15 kwietnia cała gmina będzie do Waszej dyspozycji.

Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień dostarczył Wam niezapomnianych wrażeń. W Miękini czekają na Was trasy, o zróżnicowanej trudności. Obiecuję jeszcze więcej, niż w ubiegłym roku, atrakcji artystycznych i tych przygotowanych dla najmłodszych.

Chciałbym, aby te dwa dni stały się prawdziwym Świętem Sportu Rowerowego w naszej gminie. Życzę wszystkim miło spędzonych chwil w Miękini, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku.

14-15 kwietnia spotykamy się na starcie w Miękini. Liczę na Was.

Jan Marian Grzegorczyn
wójt gminy Miękinia{jcomments on}

bm B1 miekinia

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację