CO DZIEJE SIĘ WIOSNĄ W ŚREDZKIM OSiRze?

osirObecnie dzieje się sporo w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Środzie Śl. Wiosna, to fantastyczny czas na rozwój, zmiany i nowe wyzwania!

 

Oprócz kontynuowanej współpracy z Decathlonem Magnolia, OSiR podjął współpracę z Alicją Tchórz – multimedalistką Mistrzostw Polski Seniorów głównie na swoim koronnym dystansie 200 m stylem grzbietowym. Alicja zgodziła się promować nasz Średzki Park Wodny w Polsce i na świecie. Ma na swoim koncie ponad 100 medali, w tym 62 złote. Więcej informacji na temat osiągnięć Alicji Tchórz znajdziecie na jej oficjalnej stronie http://alicjatchorz.pl/. O spotkaniach z medalistką będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy!

Bądź aktywny, bądź zdrowy!

Wiosna to czas przygotowań do obfitujących w wydarzenia sportowo-rekreacyjne kolejnych miesięcy. Planujemy, przygotowujemy i realizujemy projekty skierowane do szerokiego grona odbiorców naszej społeczności. Jesteśmy pewni, że w przygotowanej przez nas ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do udziału w organizowanych przez OSiR wydarzeniach!

Szykujemy także nowości, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Już dziś zapraszamy na Przystań Kajaki, gdzie będzie można zrelaksować się w ciepłe popołudnia i słoneczne weekendy.

Zapraszamy do obserwowania stron www.osirsrodaslaska.pl, www.sredzkiparkwodny.pl oraz do polubienia na Facebooku strony Średzkiego Parku Wodnego, gdzie na bieżąco informujemy o naszych promocjach i wydarzeniach.

Do zobaczenia!{jcomments on}

OSiR Środa Śl.

29745038 1817299398563698 3120688833134754096 o

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację