DARIUSZ MATUSZCZYK NOWYM SZEFEM ŚREDZKIEJ POLICJI

kpp komendantW miniony piątek, w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyła się uroczystość, podczas której podziękowano za wieloletnią służbę młodszemu inspektorowi Piotrowi Paduchowi w związku z przejściem na emeryturę.

 

25 maja br. funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz przedstawiciele władz samorządowych i służb współpracujących z policją w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Dariusza Wesołowskiego pożegnali szefa średzkiej policji - młodszego inspektora Piotra Paducha w związku z przejściem na emeryturę.

Inspektor Dariusz Wesołowski podziękował odchodzącemu komendantowi za wysiłek i zaangażowanie w służbę oraz życzył powodzenia na kolejnym etapie życia. Obowiązki nowego szefa średzkiej policji z dniem 25 maja 2018 r. powierzono dotychczasowemu I Zastępcy, podinspektorowi Dariuszowi Matuszczykowi.

Podinspektor Dariusz Matuszczyk służbę w policji rozpoczął w 1990 roku jako funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego KWP we Wrocławiu. W kolejnych latach awansował na stanowiska asystenta, specjalisty oraz eksperta i w 2013 roku objął stanowisko Zastępcy Wydziału Ruchu Drogowego KWP we Wrocławiu. W 2014 r. powołany został na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP we Wrocławiu. 6 kwietnia 2018 r. podinspektor Dariusz Matuszczyk objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.

(ms) fot. KPP Środa Śl.

pozegnanie paduch4

pozegnanie paduch2

pozegnanie paduch8

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację