×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

DO ŚREDZKIEJ BIBLIOTEKI ZAWITAŁ EKWADOR

ekwadorCiekawe historie i przepiękne krajobrazy. Podczas spotkania z Magda Olesińską i Maciejem Szramka jego uczestnicy na chwilę mogli przenieść się do Ekwadoru.

 

Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Środzie Ślaskiej z autorami bloga „BylismyTam.pl”, było prawdziwą ucztą dla osób marzących o dalekich podróżach, osób ciekawych świata i łaknących kolorowych obrazów i historii pisanych z pasji. Bo w takim klimacie utrzymane było spotkanie z podróżnikami Magdą Olesińską i Maciejem Szramką, mieszkańcami Bydgoszczy. Na swoim koncie dwójka przesympatycznych podróżników ma już kilkanaście odwiedzonych krajów, w tym m.in.: Jordanię, Izrael, Ekwador, Cypr, Rumunię, Malezję, a także Indonezję, Borneo, Tajlandię i Kambodżę.

- Chcemy pokazać, że normalny człowiek, który pracuje i ma swoje obowiązki może podróżoiwać w dalekie miejsca – opowiadała o podróżach i prowadzonym przez podróżników blogu Magda Olesińska.

Swoją pasją i zamiłowaniem do podróży, dzięki pięknym slajdom i bardzo ciekawym opowieściom, bohaterowie zarazili na pewno nie jednego z uczestników spotkania zorganizowanego w czytelni średzkiej biblioteki. A jak zapowiedziały organizatorki wydarzenia, w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnego, z pewnością równie fascynującego spotkania z Magdą Olesińską i Maciejem Szramka.

(isz), Fot. isz

1 IMG 1229

2 IMG 1230

3 IMG 1231

4 IMG 1232

5 IMG 1233

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację