DRUGA ODSŁONA ZŁOTEJ KORONY ŚREDZKIEJ

koronaPrzed nami druga odsłona prestiżowej Złotej Korony Średzkiej o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej w warcabach stupolowych.

 

Jest to turniej Open o randze międzynarodowej. Organizatorzy - Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, Dom Kultury w Środzie Śląskiej oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "Jutrzenka" z Częstochowy, serdecznie zapraszają.

Startujemy 19 lipca br. Rozegramy 7 rund systemem szwajcarskim z tempem gry T90. Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z Kodeksem Warcabowym PZWarc. Może w nim wziąć udział każdy zawodnik bez względu na wiek posiadający ważną licencję zawodniczą PZWarc, istnieje możliwość wyrobienia licencji na miejscu.

Wśród nagród będą Korony dla Rodziny Królewskiej, Puchary Open oraz w kategoriach wiekowych, a także dla niepełnosprawnych, będą też nagrody finansowe dla najlepszych, a także nagrody rzeczowe.

Rodzina Królewska nie płaci wpisowego. Koszt udziału w turnieju wynosi 290 PLN i obejmuje zakwaterowanie, wraz z pełnym wyżywieniem oraz wpisowe. Zakwaterowanie w hotelu Sarai w Środzie Śląskiej, ilość miejsc na chwilę obecną wynosi 25. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu miejsc w hotelu Sarai, istnieje możliwość zakwaterowania w innych hotelach pod warunkiem dostępności miejsc.

Kto w tym roku zostanie Królem, kto Królową turnieju? Kto wejdzie do rodu książęcego? Przekonamy się o tym już 22 lipca 2018 r. o godzinie 18.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! Więcej informacji na: http://www.chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2018/f_2850/

Robert Sobczyk fot. bsz{jcomments on}

Turniej 012

Relacja z ubiegłorocznej edycji - finał

{youtube}CcTtIn19nIM{/youtube

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację