×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

DWA WYPADKI NA DK 94. 3 OSOBY POSZKODOWANE

13886474 868739713269803 2034053375634816610 nDziś na drodze krajowej 94 doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

 

Do pierwszego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na 92 km DK 94, przed Źródłami. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z Miękini i Środy Śląskiej.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, a także na udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej osobie poszkodowanej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego – wyjaśnia st. sekc. Adam Krzyżanowski, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Zderzenie trzech aut na wysokości Proszkowa

Do drugiego zdarzenia doszło na 60 km DK 94, na wysokości Proszkowa. W tym przypadku doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

- W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala – wyjaśnia st. sekc. Adam Krzyżanowski. - Działania zastępów polegały ponownie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i udzieleniu poszkodowanym pomocy medycznej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego – wyjaśnia dyżurny.

Na miejscu, poza strażą, działania prowadziła również policja.

(red) fot. Zdj. ilustracyjne

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację