GMINNY PLEBISCYT Z CENNYMI NAGRODAMI

plebiscyt plakat 0Do 16 lutego br. można oddać swój głos w plebiscycie na Gminne Wydarzenie Kulturalne 2017 roku. Na mieszkańców gminy i miasta Środa śląska, którzy zagłosują na jedno z wydarzeń kulturalnych, czekają cenne nagrody – bilety na koncerty światowych gwiazd muzyki wraz z kosztami podróży i noclegiem.

 

Warunkiem udziału w losowaniu nagród jest wskazanie jednej odpowiedzi, podanie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wszystkie dane wraz z podaniem eventu, który zdaniem mieszkańców gminy Środa Śląska był najlepszym wydarzeniem kulturalnym w minionym roku, należy wpisać na specjalnym kuponie

Podobnie jak w latach ubiegłych w plebiscycie głosować mogą pełnoletni mieszkańcy miasta i gminy Środa Śląska czyli ponad 15,5 tys. mieszkańców. Kupony plebiscytowe można znaleźć w grudniowym numerze gminnego informatora "Kurier Średzki" lub pobrać w Domu Kultury, Bibliotece Publicznej, Urzędzie Miejskim, Średzkim Parku Wodnym, spółce Średzka Woda, czy na świetlicach wiejskich.

- Na wypełnione przez mieszkańców kupony czekamy do 16 lutego w Domu Kultury oraz biurze obsługi klienta w Urzędzie Miejskim. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody dla miłośników muzyki – zachęca Adam Ruciński, Burmistrz Środy Śląskiej.

W puli nagród znalazły się koncerty światowych gwiazd, takich uznanych artystów jak: Lenny Kravitz, Guns n' Roses, James Blunt, Bruno Mars, Bryan Adams i legendarny zespół Scorpions. W poprzednich edycjach plebiscytu tytuł Gminnego Wydarzenia Kulturalnego zdobywały: Koncert noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej w 2015 roku i Summer Madness Festival w 2016 roku. 

– Państwa głosy pokazują nam, które wydarzenia najbardziej podobają się naszym mieszkańcom. Ale z drugiej strony dają Państwu szansę na wygranie wyjątkowych nagród. Po raz trzeci dla szczęśliwców przygotowaliśmy podwójne bilety na koncerty gwiazd, a oprócz biletów na koncerty zapewniamy również pokrycie kosztów podróży i noclegu – mówi Grzegorz Ptaszyński, dyrektor Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Regulamin plebiscytu dostępny jest na naszej stronie internetowej www.dksrodaslaska.pl Nagrody konkursowe są finansowane z budżetu Gminy Środa Śląska.

(um)

plebiscyt plakat www

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację