GRA W SERIALACH, UCZY SIĘ AKTORSTWA, TRENUJE KARATE...

pawel kruszewskiOd blisko trzech lat bierze udział w popularnych polskich serialach paradokumentalnych. Jednak to nie jedyna jego pasja. Na planie filmowym poznał mistrza karate i nabrał "apetytu" na doskonalenie się także w tym sporcie.

Młody, ambitny, z planami na przyszłość Paweł Kruszewski z Zakrzowa swoją przygodę z filmem rozpoczął w 2015 roku.

- Znajomy namówił mnie do pójścia na casting do serialu paradokumentalnego produkowanego przez wytwórnię ATM pt. „Policjantki i Policjanci” który jest emitowany na antenie TV4. Zagrałem wtedy w trzech odcinkach - mówi Paweł i dodaje, że

także statystował, między innymi w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”.

Zdaniem naszego rozmówcy było to wyjątkowe doświadczenie, które wzbudziło w nim chęć udziału w kolejnych produkcjach. Po kilku miesiącach zgłosił się na casting do wytwórni Tako Media, znanej z seriali „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” czy „Detektywi w akcji”.

- Na telefon nie musiałem długo czekać, po paru dniach otrzymałem propozycję zagrania epizodu w „Poznaj swoje prawa", który był emitowany na antenie telewizji Polsat, tylko przez jedną serię, a po około dwóch tygodniach przyjąłem propozycję zagrania w serialu emitowanym w TV4, pt. „Detektywi w akcji”, gdzie na planie poznałem swojego senseia Grzegorza Burniaka - opowiada Paweł. Znajomość ta zaowocowała chęcią sprawdzenia się naszego rozmówcy również na niwie sportowej i do dziś trenuje karate tradycyjne Goju Ryu.

- W karate staram się dążyć do stopnia mistrzowskiego poprzez ciężkie treningi u senseia Burniaka. Przy okazji polecam szkołę Goju Ryu Goshukan we Wrocławiu. Jest to miejsce, w którym bardzo dużo można się nauczyć. Wierzę, że z uporem i determinacją zdobędę czarny pas. Wcześniej w szkole detektywistyczno-ochroniarskiej przez rok trenowałem Judo. Wziąłem nawet udział w wewnątrzszkolnych mistrzostwach. Niestety, nie zdobyłem podium, ale to mnie nauczyło, że nie warto się poddawać i porażki przyjmować jako wyzwania - twierdzi Paweł. - Treningi karate mogą mi się bardzo przydać w obronie na ulicy lub w mojej codziennej pracy. Pracuję w branży ochroniarskiej, co pomaga mi w grze w serialach. Często można mnie zobaczyć w roli policjanta w serialu „Dlaczego ja?”, ponadto zagrałem epizody w serialach telewizji Polsat pt. "Trudne sprawy" i "Na ratunek 112". Przy okazji chciałbym podziękować swojej szefowej za wyrozumiałość, dzięki której mogę realizować swoje pasie - mówi.

Jak wspominaliśmy Paweł jest bardzo ambitny i wciąż chce się doskonalić. Poza edukacją detektywistyczno-ochroniarską nabył tytuł technika administracji, a obecnie rozpoczął naukę w studium aktorskim we Wrocławiu. - Jest to dla mnie kolejne nowe doświadczenie, w tej szkole wiele mogę się nauczyć, między innymi ruchu scenicznego oraz "szlifowania" barwy głosu - wyjaśnia. - Ostatnio kolega ze studium zaproponował mi zagranie jednej z większych ról w jego filmie nisko budżetowym. Będzie nosił tytuł "Ukryty w cieniu: Fantom", a jego premiera jest przewidziana w bieżącym roku. Oczywiście przyjąłem propozycję, teraz czekam na scenariusz - podkreśla.

Paweł Kruszewski jest niespokojną duszą, chce życie brać garściami, próbował także dostać się do gminnego samorządu, by mieć swój wkład w lokalny rozwój.

- W 2014 roku kandydowałem na radnego rady gminy. Ale nie udało mi się zdobyć odpowiedniej ilości głosów - mówi, co nie znaczy, że kiedyś ponownie nie spróbuje...

(red) fot. ze zbiorów Pawła Kruszewskiego{jcomments on}

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/1768765913413042/ LINK DO PIERWSZEJ SCENY

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/1919869831635982/ LINK DO DRUGIEJ SCENY

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/2017142505242047/ LINK DO TRZECIEJ SCENY

https://www.facebook.com/pg/Pawel.885/videos/?ref=page_internal LINK DO FANPAGE

17015922 1243723712380640 6722196040254109192 o

Paweł Kruszewski i prywatny detektyw z serialu "Zdrady", Damian Petrov

18870092 1593536707324554 1197013290 o

Paweł Kruszewski z senseiem Grzegorzem Burniakiem

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację