×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

MĘŻCZYZNA STRACIŁ RĘKĘ PODCZAS PRAC PIŁĄ

Smiglowiec 0W środę w Głosce podczas prac wykonywanych piłą przez jednego z mieszkańców doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyźnie ucięło rękę na wysokości nadgarstka.

 

Do zdarzenia doszło 2 maja. Z informacji przekazanych do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wynikało, że w Głosce podczas prac piłą młodemu mężczyźnie ucięło rękę na wysokości nadgarstka.

- Operator WCPR powiadomił o odcięciu ręki. Policjanci ustalili, iż 26-letni mężczyzna doznał przecięcia ręki w okolicach nadgarstka podczas cięcia drewna piłą stołową - wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Środa Śląska, zastęp OSP Głoska i OSP Miękinia – informuje dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - W chwili przyjazdu zastępów młody mężczyzna leżał na ziemi – dodaje strażak.

26-latek był przytomny.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP i wsparcia psychicznego poszkodowanemu mężczyźnie, a także na zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – dodaje strażak.

Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację