MŁODZI UTALENTOWANI W GMINIE MALCZYCE

gala malczyce 021 czerwca mieliśmy przyjemność oglądać Galę Talentów w Szkole Podstawowej w Malczycach, gdzie młodych utalentowanych, jak się okazuje, nie brakuje.

 

Organizatorkami wydarzenia były panie - pedagog Alina Stechnij oraz nauczycielka, świetlicowa Agnieszka Rogala. Do występów zostały zaproszone dzieci z wszystkich klas.

- Najliczniej udział wzięły klasy młodsze, wraz z klasami IV. Pojedynczo występowali uczniowie klas VI i VII. Starsze dzieci najwidoczniej nie lubią już występów publicznych - mówiła jedna z organizatorek.

Dzieci występowały w różnych kategoriach: taniec, śpiew, muzyka, sport, rozmowa po angielsku, pszczelarstwo, gra na instrumentach oraz recytacja wierszy.  

Wiele pokazów było podobnych, jednak każdy był przygotowany na swój sposób i zdaniem publiczności, wszyscy występujący zasługują na uznanie.

W związku z zebraniem się wszystkich uczniów w sali widowiskowej, nauczyciele korzystając z okazji, rozdali nagrody za udział w konkursach historycznych, muzycznych oraz językowych, w tym z j. polskiego. 

(kb) fot. kb

gala malczyce

gala malczyce 001

gala malczyce 003

gala malczyce 004

gala malczyce 005

gala malczyce 006

gala malczyce 007

gala malczyce 008

gala malczyce 008

gala malczyce 011

gala malczyce 014

gala malczyce 015

gala malczyce 016

gala malczyce 017

gala malczyce 018

gala malczyce 019

gala malczyce 020

gala malczyce 021

gala malczyce 022

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację