×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

NA TERENIE GMINY MIĘKINIA GRASUJĄ WŁAMYWACZE?

zlodziejOd początku marca na terenie gminy Miękinia doszło do kilku włamań do domów jednorodzinnych. Policjanci prowadzą działania mające na celu ustalenie okoliczności wszystkich zdarzeń.

 

Jak informowali nas czytelnicy, na terenie gminy Miękinia w ostatnim czasie doszło do kilku prób włamania do domów jednorodzinnych. Ostrzeżenie pojawiło się również na profilu wsi Wilkszyn na jednym z popularnych portali społecznościowych.

- Dnia 27 marca w godzinach rannych, w okolicy ul. Bocznej w Wilkszynie, miała miejsce próba włamania do domu, polegająca na wybiciu okna kamieniem. Czy było to włamanie, a może akt wandalizmu? Tak czy inaczej, powinniśmy uważać. Czy zdarzyły się podobne sytuacje na terenie Wilkszyna? - możemy przeczytać w zamieszczonym komunikacie.

Do podobnych zdarzeń w marcu doszło również w Lutyni.

O próby włamania i kradzieże dokonane w ostatnim czasie na terenie gminy Miękinia zapytaliśmy oficera prasowego KPP w Środzie Śląskiej, st. asp. Martę Stefanowską.

- Od początku marca na terenie gminy Miękinia miało miejsce kilka kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych, z których skradziono m.in. biżuterię, pieniądze i sprzęt elektroniczny. Policjanci obecnie wyjaśniają okoliczności wszystkich tych zdarzeń – informuje policjantka.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację