NOWE TARGOWISKO W MALCZYCACH JUŻ DZIAŁA!

targowisko malczyceW środę, 27 czerwca, targowisko w Malczycach zostało oficjalnie udostępnione. Wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski odwiedził handlujących.

 

Na targowisku dostępne były płody rolne, w tym warzywa i owoce, rośliny, art. elektroniczne, odzież, zabawki, przedmioty codziennego użytku i wiele innych. Zarówno wśród handlujących jak i kupujących można było zauważyć przyjazną atmosferę oraz zadowolenie z odnowionego placu o powierzchni 1440m2.  Wystawcy mieli możliwość porozmawiać z wójtem gminy odnośnie regulaminu targowiska oraz zasad handlowania.

Handlującym udostępniono 21 oznaczonych stanowisk, w tym 13 zadaszonych. Dniem handlowym w Malczycach jest środa, jednak targowisko czynne jest codziennie, aby zarówno handlującym, jak i mieszkańcom umożliwić korzystanie z niego w inne dni tygodnia.

Wokół placu zostały posadzone dodatkowe drzewka – tuje oraz posiana trawa.

- Chciałbym, aby ten plac służył mieszkańcom, mam nadzieję, że będą z niego korzystać okoliczni handlujący, rękodzielnicy, wystawcy i rolnicy. Zachęcam mieszkańców do odwiedzania targowiska, może okazać się, że po niektóre z tych produktów będzie warto przyjechać lub przyjść specjalnie w ten dzień. Zarządcą terenu są Malczyckie Usługi Komunalne, zachęcam do kontaktu i zgłaszania wszelkich uwag – komentuje wójt Piotr Frankowski.

(gmal) fot. ug

IMG 3357

IMG 3372

IMG 3365

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację