OŚWIADCZENIE PREZESA I TRENERA KS ŚRODA ŚLĄSKA

12279090 566363153542664 2342868982314644504 nW związku z pojawiającą się ostatnio falą hejtu pod adresem moim i Zarządu naszego Klubu przez grupę zbuntowanych i niezadowolonych zawodników, by ukrócić niepotrzebne przepychanki na portalach społecznościowych oświadczam, że

 

przekażę na poczet Waszego nowo założonego Klubu w formie darowizny 1 000 złotych (słownie: jeden tysiąc złotych) pod następującymi warunkami:

1) Wygracie przynajmniej dwa mecze ligowe na poziomie III ligi z zespołem spoza Środy Śląskiej w przyszłym sezonie nie podpierając się zawodnikami nie będącymi mieszkańcami Środy Śląskiej.

(Zarzucacie mi, że grają u nas zawodnicy spoza Środy).

2) Wygrane nie obejmują zwycięstw walkowerem.

Twierdzicie, że jesteście grupą liczną, zwartą i gotową do gry, tylko przeze mnie pokrzywdzoną. Pokażcie więc „jaja” i udowodnijcie wszystkim, że potraficie poprowadzić klub zdecydowanie lepiej niż robi to nasz Zarząd. Swoją energię wykorzystajcie nie do destrukcyjnych działań naszego Klubu tylko do budowy Waszego nowego własnego Klubu.

Na tym skorzystamy wszyscy. My będziemy w spokoju prowadzić nasze działania, Wy będziecie w swoim żywiole a mieszkańcy miasta będą się cieszyć, że rozwija nam się piłka ręczna. Czekam na Waszą „męską” decyzję i do zobaczenia na parkiecie.

Czesław Dziatkiewicz{jcomments on}

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację