REGULAMIN TARGOWISKA W POROZUMIENIU Z HANDLUJĄCYMI

targowisko spotkanieOd 6 marca br. obowiązywać będzie regulamin targowiska zastępczego w Środzie Śląskiej. Jego zapisy zostały sformułowane w porozumieniu z handlującymi.

 

W drodze negocjacji z prywatnymi właścicielami terenu sąsiadującego z gminnym targowiskiem zastępczym Gmina Środa Śląska wydzierżawiła od podmiotów prywatnych dodatkowy teren dla targowiska zastępczego, który służyć będzie handlującym i kupującym do czasu otwarcia nowego targowiska miejskiego. Dzięki temu wygospodarowano więcej stanowisk i osiągnięto porozumienie pomiędzy handlującymi a administratorem targowiska – Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej.

Pięcioosobowa delegacja handlujących spotkała się w piątek, 2 marca br., z przedstawicielami OSiRu oraz Wydziału Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej w celu doprecyzowania regulaminu korzystania z targowiska zastępczego. Podczas spotkania wspólnie ustalono zapisy dokumentu.

Najważniejsze ustalenia dotyczą sposobu zajmowania stanowisk handlowych. W tej kwestii obie strony zgodziły się, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozmieszczenie stanowisk w oparciu o dotychczas zajmowane miejsca.

Wobec tego przedstawiciel administratora targowiska w porozumieniu z handlującymi ustalił rozmieszczenie stanowisk na targowisku zastępczym, a powyższy układ będzie obowiązywał do czasu uruchomienia nowego targowiska miejskiego – Średzkiego Rynku Rolno-Spożywczego.

Regulamin targowiska zastępczego w Środzie Śląskiej (pdf)

(um) fot. isz

22 28313938 1581832205198554 718088787 n

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację