×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

SOPEL LODU USZKODZIŁ ZAPARKOWANY SAMOCHÓD

sopleSilne mrozy i opady śniegu przysporzyły kłopotów niejednemu kierowcy. Problemem w ostatnim czasie były również zwisające z budynków sople lodu.

 

Zwisające w ostatnim czasie pokaźne sople lodu z okolicznych budynków stwarzały zagrożenie nie tylko dla mieszkańców, ale i ich zaparkowanych w okolicy pojazdów.

19 marca kilkadziesiąt minut po godzinie 10 do Komendy Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z parkingów w Środzie Śląskiej sople spadają z dachu na chodnik i pojazdy zaparkowane w tym miejscu.

- Po przybyciu na miejsce, zgłoszenie potwierdziło się. Na parkingu stał pojazd, na który spadł sopel lodu uszkadzając go – wyjaśniają strażnicy.

Kierowca uszkodzonego auta na miejsce wezwał patrol policji. Na miejsce przybyli również pracownicy wydziału WSL Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej. Jak ustalono budynek, z którego zwisały nacieki lodowe nie jest własnością gminy, jednak z uwagi na sytuację wszystkie zostały usunięte. Zwisające sople usunięto również z pozostałych budynków.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację