TERMINALE PŁATNICZE MA TERAZ TAKŻE ŚREDZKA POLICJA

terminal 0Nikt z nas mandatów płacić nie lubi, jednak gdy przytrafi się nam taka sytuacja, warto skorzystać z najbardziej dogodnej formy.

 

Od wczoraj na Dolnym Śląsku, w tym również na terenie powiatu średzkiego, dzięki terminalom płatniczym, będzie można natychmiast opłacić mandat karny bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także nie tracąc czasu.

Policjanci ruchu drogowego w garnizonie dolnośląskim zostali właśnie wyposażeni w nowe urządzenia. Na Dolny Śląsk trafiło 170 terminali, z czego blisko 50 sztuk do Wrocławia.

Przedwczoraj we Wrocławiu odbyła się prezentacja programu terminali płatniczych w województwie dolnośląskim. Możliwość korzystania z nich to przede wszystkim ułatwienie dla policjantów, jak i dla osób, które będą miały możliwość skorzystania z nich.

Za pomocą urządzenia będzie można od razu opłacić mandat karny używając swojej karty płatniczej lub innego instrumentu płatniczego tj. BLIK. Również osoby posiadające zagraniczne karty będą miały możliwość zapłacenia mandatu w swojej walucie.

(rol/kz) fot. policja

terminale 13

terminal

terminal 1

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację