WIRTUALNE CZYTELNIE W BIBLIOTECE W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

ebokBiblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej bierze udział w 3 projektach, dzięki którym czytelnicy mają dostęp do tysięcy darmowych publikacji on-line.

 

W ramach projektów IBUK LIBRA i Legimi można dotrzeć do publikacji z zakresu beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii oraz skorzystać z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN.

Projekt ACADEMICA jest cyfrową wypożyczalnią międzybiblioteczną książek i czasopism naukowych. Oferuje ponad 2 miliony dokumentów z zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej, w tym współczesne książki i czasopisma naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy.

JAK KORZYSTAĆ Z DARMOWYCH PUBLIKACJI

Wszyscy czytelnicy Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej oraz osoby zainteresowane mogą korzystać z zasobów cyfrowych serwisów IBUK LIBRA i Legimi bezpłatnie. Wystarczy zgłosić się do pracowników średzkiej biblioteki (pl. Wolności 58) oraz filii w Bukówku, Cesarzowicach, Ciechowie, Krynicznie i Szczepanowie w celu pobrania KODU AKTYWACYJNEGO.

Zasoby serwisu ACADAMICA można przeglądać wyłącznie w Czytelni BP, pl. Wolności 58 na wskazanym stanowisku komputerowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Więcej informacji nt. projektów IBUK LIBRA, Legimi i ACADEMICA można znaleźć na stronie domowej www.bpsrodaslaska.pl oraz bezpośrednio u pracowników Biblioteki Publicznej.

PRZYDATNE LINKI

IBUK LIBRA http://libra.ibuk.pl/

Legimi https://www.legimi.pl/

ACADEMICA https://academica.edu.pl/

(rw)

WIRTUALNE CZYTELNIE

ACADEMICA

IBUK LIBRA

LEGIMI

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację