WSTĄP W SZEREGI WOJSKA POLSKIEGO!

wojsko 0Wojskowa Komenda Uzupełnień we Wrocławiu prowadzi rekrutację na II turnus służby przygotowawczej w 2018 r., pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych. Szkolenie rozpocznie się w maju 2018 roku, ale wnioski przyjmowane są już teraz.

 

Odbycie służby przygotowawczej umożliwia podpisanie kontraktu z Narodowymi Siłami Rezerwowymi i daje szansę pełnienia służby w korpusie szeregowych zawodowych.

Szkolenie w ramach służby przygotowawczej pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych trwa do czterech miesięcy i kończy się egzaminem.

Elewi służby przygotowawczej oprócz uposażenia podstawowego, bezpłatnego zakwaterowania i wyżywienia, a także umundurowania, dostaną zwrot kosztów dojazdu do miejsca, gdzie będą odbywać służbę.

Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie, jesteś osobą pełnoletnią, masz uregulowany stosunek do służby wojskowej, nie byłeś/aś karany/a i posiadasz kategorię zdrowia „A”, ukończyłeś/aś co najmniej gimnazjum lub ośmioletnią szkołę podstawową, a co najważniejsze – chcesz związać swoje życie z mundurem – nie zwlekaj i złóż wniosek do służby przygotowawczej w Wojskowej Komendzie Uzupełnień (ul. Gajowicka 118, 50-984 Wrocław).

Więcej informacji o naborze i specyfice służby przygotowawczej uzyskasz
pod numerami telefonów: 261 656 141 i 261 656 155.

WKU we Wrocławiu

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację