WYSTĘP KS ŚRODA ŚLĄSKA - WIĘCEJ NIŻ ZADAWALAJĄCY

ks mecz 007 kwietnia w hali sportowej przy SP 3 w Środzie Śląskiej odbył się mecz III ligi piłki ręcznej. Dobra wiadomość – rzuciliśmy 30 bramek, zła wiadomość – goście zdobyli ich jeszcze więcej!

 

Mimo ostatnich kłopotów z niektórymi zawodnikami, zespół nasz zaskakująco dobrze zaprezentował się w konfrontacji z wiceliderem rozgrywek III ligi zespołem MKS „Piast” Lwówek. Zdobycie 30 bramek, to najlepsze osiągnięcie w sezonie pod tym względem.

Doskonałą dyspozycję strzelecką zaprezentował wracający do gry po poważnej kontuzji Patryk Kasowski, który zaaplikował drużynie gości aż 15 bramek! Również pozostali zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wpisywali się na listę strzelców.

Radosław Dziatkiewicz zdobył 3 bramki, Michał Górniak 5, Marcin Laprus 3, Mateusz Nieora 2 oraz Czesław Dziatkiewicz 2. W bramce dzielnie wspierał zespół Piotr Lisiak, który wielokrotnie popisywał się doskonałymi interwencjami.

Biorąc pod uwagę fakt, że drużyna gości najprawdopodobniej w przyszłym sezonie występować będzie na parkietach drugiej ligi, występ należy ocenić w kategorii więcej niż zadawalający.

KS Środa Śl. fot. ks{jcomments on}

ks mecz 001

ks mecz 005

ks mecz 003

ks mecz 004

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację