×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW. POSZUKIWANO KIEROWCĘ

osp jatoslawWczoraj rano na 123km autostrady A4 w kierunku na Wrocław samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Kierowca samochodu osobowego oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

- O godzinie 9:10 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Środzie Śl. do zdarzenia drogowego na 123 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia. Na miejscu widzimy rozbite auto osobowe w rowie i samochód ciężarowy z uszkodzoną naczepą. Nie było poszkodowanych – informują o zdarzeniu ochotnicy z OSP Jarosław.

Jak dodaje Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej, samochód ciężarowy przewożący palety znajdował się w oddalonej o 50m od miejsca zdarzenia zatoczce. Na miejscu nie zastano kierowcy samochodu osobowego, który pieszo oddalił się z miejsca kolizji.

- Na czas prowadzonych działań prawy pas autostrady został zablokowany – mówi Dariusz Domaradzki. - Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie osobowym, a także ustaleniu rodzaju przewożonego przez cieżarówkę materiału – dodaje.

Przeszukano również teren w odległości 200 metrów od miejsca zdarzenia w celu ustalenia ewentulanych osób poszkodowanych.

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przód i prawy bok samochodu osobowego, a także tył samochodu ciężarowego. Straty oszacowano wstępnie na 9 tysięcy złotych. Działania prowadziły zastępy: JRG Środa Śląska, OSP Kostomłoty i OSP Jarosław, policja i zarządca drogi.

(red), Fot. OSP Jarosław

osp jaroslaw

osp jatoslaw

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację