SPORTOWY WEEKEND NA LOKALNYCH BOISKACH

W nadchodzącym weekendzie czeka nas kolejna spora dawka emocji na lokalnych boiskach. W klasie "O" podopieczni Pawła Strożka czyli Polonia Środa Śląska zmierzą się na wyjeździe z 9 drużyną tabeli LKS Brożec{jcomments on}

 

i jeżeli chcą dalej utrzymać minimalną przewagę nad strefą spadkową to muszą poszukać w Brożcu jakichkolwiek punktów, a łatwo na pewno nie będzie, bo Brożec ma zaledwie 3 pkt przewagi nad Polonią i dla nich też jest to mecz o przysłowiowe 6pkt.

Z kolei w odmiennych nastrojach są Zjednoczeni Łowęcice, którzy spokojnie okupują 4 lokatę w tabeli i mogą realnie myśleć o promocji do wyższej ligi, gdyż możliwe jest, że awansują trzy, a nawet cztery zespoły do 4 ligi!

W sobotnie popołudnie podopieczni Michała Śnieżka wybiorą się na wyjazd do czerwonej latarni rozgrywek Burzy Chwalibożyce.

W 20 kolejce A klasy w sobotę Czarni Białków podejmą na własnym boisku Odrę Stary Dwór.

W niedzielę Zjednoczeni Szczepanów po ubiegłotygodniowej wysokiej porażce z liderem rozgrywek Piastem Żerniki (1-6) będą chcieli odegrać się w Smolcu i powalczą z tamtejszym Sokołem.

Odra Malczyce pojedzie na ciężki teren do wicelidera z Sobótki i zmierzy się z tamtejszym Zachodem, zaś Mks Kostomłoty, który nadal ma realne szanse na awans do klasy "O" wybierze się na daleki wyjazd do Krzelowa na mecz z tamtejsza Kometą.

W grupie 3 klasy B w najciekawszym spotkaniu - rewelacja rozgrywek Odra Słup, która walczy o 3 lokatę w tabeli wybierze się do Lenartowic na mecz z Błyskawicą, która walczy żeby zbliżyć się do czołówki tabeli.

Liderzy tabeli czyli Mechanik Brzezina szykuje się na wyjazd do Juszczyna, zaś LKS Ciechów podejmie na własnym boisku rezerwy Poloni Środa Śląska.

Klasa "O"
LKS BROŻEC-POLONIA ŚRODA ŚL. -7.05-godz.16.00
Burza Chwalibożyce-Zjednoczeni Łowęcice-7.05-godz.16.00
Klasa "A"
Czarni Białków-Odra Stary Dwór -7.05-godz.16.00
Sokół Smolec-Zjednoczeni Szczepanów-8.05-godz.11.00
Kometa Krzelów-Mks Kostomłoty -8.05-godz.11.00
Zachód Sobótka-Odra Malczyce -8.05-godz.16.00
Klasa "B"
Tęcza Pisarzowice-Pogoń Miękinia -8.05-godz.11.00
Błekitni Chwalimierz-Orzeł Bukówek -8.05-godz.11.00
Błyskawica Lenartowice-Odra Słup -8.05-godz.12.30
LKS Ciechów-Polonia ll Środa Śl. -8.05-godz.14.00
Wulkan Ogrodnica-Pogoń Jastrzębce -8.05-godz.14.00
Pagel Komorniki-Zryw Chełm -8.05-godz. 14.00
Cosmos Juszczyn-Mechanik Brzezina -8.05-godz.15.00

(az) Fot. Marta Kulas

{module zestaw (u+d) ofertybankow.com.pl}

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację