Gazeta ROLAND
czwartek, 07 luty 2019 17:53

Czytelnik: Czytam Rolanda i nie wierzę!

- Witam. Czytam Rolanda i nie wierzę. Właśnie idę tym chodnikiem w tej chwili i tak wygląda odśnieżanie wg Pani z FBserwis. Powodzenia dla matek z wózkami - napisał dziś do nas ponownie czytelnik.

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Miękini informuje, że w styczniu b.r. nastąpiło znaczne obniżenie poziomu wód głębinowych w warstwach wodonośnych zasilających ujęcia wody stacji uzdatniani wody w Lutyni.

czwartek, 07 luty 2019 13:36

Czyje to psy? Właściciele poszukiwani

6 lutego znaleziono dwa psy - w Środzie Śląskiej i w Przedmościu. Poszukiwani są ich właściciele.

Policjanci średzkiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letnią kobietę, która prowadziła samochód w stanie nietrzeźwości. To jednak nie jedyne jej przewinienie. W takim stanie przewoziła czworo swoich dzieci oraz dorosłego pasażera...

A może po całej XIX-wiecznej Europie? Właśnie pojawiła się świetna okazja.

czwartek, 07 luty 2019 11:36

Spotkanie w Udaninie z Fundacją Dar OZE

6 lutego w świetlicy wiejskiej w Udaninie odbyło się spotkanie w sprawie możliwości pozyskania 85% dofinansowania na piece 5 klasy, instalacje fotowoltaiczne lub pompy ciepła.

czwartek, 07 luty 2019 11:09

Informacje podatkowe PIT-11 za rok 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej zaprasza osoby, które otrzymywały świadczenia z Urzędu Pracy, do odbioru PIT-11 za rok 2018 oraz rocznego raportu składek społecznych i zdrowotnych.