Która drużyna zdobyła mistrzostwo powiatu? (wideo)

sobota, 03 marzec 2018 18:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj w Środzie Śląskiej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu Średzkiego.

 Udział wzięły reprezentacje z Malczyc, Miękini, Kostomłotów, Udanina i Środy Śląskiej. Która drużyna zdobyła tytuł Mistrza Powiatu? Popatrzcie.

Rozgrywki komentował: Janusz Borowy. Wideo Dariusz: Dziadosz

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 marzec 2018 18:00

Artykuły powiązane

  • Mistrzostwa radnych - kto zwycięzcą tegorocznej edycji?

    Czwarty raz z rzędu, a szósty w historii, Powiat Strzeliński został zwycięzcą Mistrzostw Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej. Impreza odbyła się 10 marca w Środzie Śląskiej, pod patronatem marszałka województwa.

  • Trwają Mistrzostwa Radnych (transmisja na żywo)

    W sali sportowej SP nr 3 w Środzie Śląskiej dolnośląscy radni (w tym reprezentacja powiatu średzkiego) walczą o tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej.

  • Mistrzostwa radnych - zapraszamy do kibicowania

    Dzisiaj w sali sportowej SP nr 3 w Środzie Śląskiej radni będą walczyć o tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej. Zapraszamy do kibicowania, zwłaszcza reprezentacji naszego Powiatu.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież