niedziela 29.05.2022

Imieniny: Magdaleny Bogumiły

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Czytelnik: Czy tak mają wyglądać badania w czasie pandemii?
Piszę do Państwa, aby przedstawić jak wyglądają badania na Covida. Może zacznę od początku. W sobotę 22 stycznia poczułem się źle, miałem problem z oddychaniem i wysoką gorączkę. Pomyślałem, że na pogotowie zapewne długo będę czekać, więc o własnych siłach pojechałem z żoną do Środy Śląskiej, do dawnego szpitala, żeby sprawdzili co się ogólnie ze mną dzieje.

Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik

Jak zajechałem na miejsce Pani wzięła mój dowód, spisała dane i telefon. Co najlepsze, na sam koniec zapytała po co tam przyjechałem i stwierdziła, że mam wracać do domu. Odpowiedziałem - ok, ale mam problem z oddechem i proszę udzielić mi jakiejkolwiek pomocy. Pani powiedziała żebym wezwał pogotowie. Odpuściłem i wróciłem do auta.

Zrobiłem źle, bo naraziłem swoje życie, ale wróciłem do domu. Przeszło mi po jakimś czasie i poszedłem spać. Na drugi dzień dowiedziałem się, że mam kwarantannę i jestem zgłoszony na badania na Covid, w poniedziałek rano w Środzie Śl.

Stwierdziłem, że pojadę jak już muszę. Przez weekend zeszła mi gorączka i odpuścił kaszel. Wczoraj z rana pojechałem na badania do mobilnego punktu i okazało się, że nie obowiązuje godzina, na którą miałem się stawić, tylko kto przyszedł pierwszy. Zadzwoniłem do sanepidu do Wrocławia i opisałem całą sytuację. I co usłyszałem? - Jak Panu nie pasuje, proszę jechać sobie do domu.

Stałem na mrozie od 7.30 do 12.00 i wróciłem z gorączką. Byłem ponad 50 w kolejce do badania, w międzyczasie przyjmowano dzieci, poza kolejką, a i za mną ustawiała się spora grupa osób. Zapytałem ludzi czy tak jest codziennie. Usłyszałem, że zgłaszali problem w starostwie i na policji, ale na razie nic się nie zmieniło.

Czy tak mają wyglądać badania w czasie pandemii? Dodam, że dalej nie mam leków i się męczę, bo czekam na wyniki, które mają być dziś o godz. 12.00. W jakim my kraju żyjemy?

Przemysław Szwedo z Malczyc

  • icek powiedział(a) Więcej
    Przecież u nas to normalne 3 godziny temu.
  • icek powiedział(a) Więcej
    Mi tez jeden z gminy krzyknął 12 koła , a z drugiego powiatu tylko połowe. Można ? można , ale widać w naszej gminie mają większe kieszenie 6 godzin temu.
  • Marecki powiedział(a) Więcej
    "Kruk krukowi oka nie wykole" 22 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …