wtorek 16.04.2024

Imieniny: Cecyliana Bernadety

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

SkomentujPoczątek roku to czas, w którym policjanci pochylają się nad efektami służby i pracy wykonanej w minionych dwunastu miesiącach. Odprawa roczna to moment, w którym w szerokim gronie omawiane jest to, co napawa optymizmem na przyszłość i to co wymaga jeszcze cięższej pracy. Podsumowywane są osiągnięcia i ogłaszane plany.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


5 lutego 2024 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu średzkiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku, określono również priorytety działań policjantów na bieżący rok. W odprawie uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Robert Frąckowiak. Poza kierownictwem jednostki wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu: Starosta Średzki Krzysztof Szałankiewicz, Burmistrz Miękini Jan Marian Grzegorczyn, Wójt Gminy Malczyce Andrzej Niemiec, Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk, Zastępca Wójta Gminy Kostomłoty Alicja Meusz, Sekretarz Gminy Środa Śląska Judyta Partyka - Basa. Wśród zaproszonych gości obecna była również Prokurator Prokuratury Rejonowej w Środzie Śląskiej Alicja Stypułkowska oraz przedstawiciel Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Środzie Śląskiej Jacek Janus. 

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej mł. insp. Dariusz Smoliński uroczystym przywitaniem wszystkich przybyłych. Następnie szef średzkiej Policji zaprezentował wyniki pracy pionu kryminalnego, pionu prewencyjnego i ruchu drogowego, m.in. ilość osób zatrzymanych na gorącym uczynku z podziałem na poszczególne gminy, ilość przeprowadzonych interwencji, wylegitymowanych osób oraz wiele innych wyników i działań zrealizowanych w minionym roku.

Komendant oprócz podania wyników w liczbach wspomniał także o niewymiernym czynniku mającym wpływ na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jakim były działania prewencyjne i profilaktyczne. Funkcjonariusze przez cały rok prowadzili szereg zadań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w powiecie średzkim. Spotkania z dziećmi, młodzieżą, seniorami oraz debaty społeczne, to stałe elementy pracy funkcjonariuszy w zakresie profilaktyki.

W trakcie wystąpienia Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej mł. insp. Dariusz Smoliński podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych i instytucjom za codzienną współpracę z naszą jednostką. Zwrócił uwagę jak ważne jest ich wsparcie, także te finansowe. Komendant podziękował wszystkim uczestnikom odprawy za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu średzkiego.

Praca mundurowych z powiatu średzkiego została pozytywnie oceniona również przez I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Podsumowując pracę i wyniki osiągnięte w ubiegłym roku Komendant Wojewódzki podziękował wszystkim funkcjonariuszom za zaangażowanie i pracę na wysokim poziomie.

Podczas odprawy głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali za dotychczasową współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego naszego powiatu.

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

warsztat 336224 px

ekogroszek baner

bus baner

Nie przegap tych artykułów.