wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Akcja usuwania azbestu zakończona

Akcja usuwania azbestu zakończona

12.09. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W ramach tegorocznych działań związanych z usuwaniem azbestu na terenie gminy Miękinia udało się zlikwidować w sumie ok. 58,451 Mg szkodliwego materiału.

Zadanie było realizowane przy wsparciu finansowym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w kwocie prawie 26 tys. zł. Wykonawcą prac była firma RENOVO s.c. z Łodzi.

Zadanie obejmowało demontaż, transport i unieszkodliwianie pokryć dachowych wykonanych z azbestu na budynkach zlokalizowanych na terenie gminy Miękinia.

W przyszłym roku planowana jest kolejna edycja zadania, przy wsparciu finansowym WFOŚiGW. Mieszkańcy mogą składać deklaracje do końca 2018 r. poprzez formularze dostępne na stronie http://wfosigw.wroclaw.pl/

(gm) fot. ug

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Likwidować to cholerstwo póki są fundusze bo to trucizna. Oby w przyszłym roku udało się zebrać tego jeszcze więcej i żeby przypadkiem funduszy nie zabrakło. W Polsce podobno tego jeszcze mnóstwo zostało do usunięcia.

This comment was minimized by the moderator on the site

Niby zebrano tylko koło 60 Mg ale z drugiej strony to 60 Mg trującego syfu. Oby zlikwidowano tego jak najwięcej i jak najszybciej. Powodzenia w usuwaniu za rok i podwójnego sukcesu.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację