poniedziałek 10.08.2020

Imieniny: Bogdana Borysa

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Biuro GOPS w Udaninie w nowym miejscu

Biuro GOPS w Udaninie w nowym miejscu

12.04. 2019

Jedną z pierwszych decyzji Wojciecha Płaziuka po objęciu stanowiska wójta gminy Udanin było przeniesienie GCI do Gminnej Biblioteki Publicznej oraz zaadaptowanie dawnego GCI pod potrzeby GOPSu.

Część pracowników GOPSu została przeniesiona na parter. Wójt wziął pod uwagę liczne prośby ze strony mieszkańców gminy i dzięki jego decyzji ludzie starsi i niepełnosprawni, od połowy marca mogą załatwiać swoje sprawy w przystępny sposób. Na parterze został także wyodrębniony pokój do przeprowadzenia rozmowy w sytuacjach trudnych i kryzysowych dla rodzin i klientów GOPSu. 

Biuro na piętrze zostało odświeżone i przekształcone w salę konferencyjną, w której będą się odbywać liczne szkolenia i kursy organizowane przez GOPS.  

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej istnieje możliwość skorzystania z nieodpłatnego stanowiska komputerowego oraz ksero dla osób w trudnej sytuacji materialnej, po uzgodnieniu z pracownikami GOPSu. 

W Gminnej Bibliotece Publicznej mieszkańcy gminy mogą korzystać ze stanowiska komputerowego w celu utworzenia CV, skorzystania z Internetu, przesłania maila oraz wydruku. Istnieje także możliwość odpłatnego kserowania. Cennik korzystania z poszczególnych usług jest dostępny w bibliotece. 

Dodatkowo część placu za bud. 86b została przekształcona pod parking samochodowy dla pracowników Urzędu Gminy oraz GOPSu, dzięki temu cały parking przy aptece będzie dostępny dla mieszkańców gminy.

(gu)  /fot. ug

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

A może tak wypadałoby Panu wyciągnąć ręce z kieszeni?!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

A kto wydał zarządzenie żeby na ŁAŃCUCH zamknąć furtkę na stadion,żeby od ulicy górnej nie można był...
A pieniądze z Unii to braliście i bierzecie.Eksport do Francji,kierowcy na Tiry,na winobranie ,ale F...
Tyś jest żołnierz Polski, którego Bóg uratował z toni, abyś nadal walczył za Ojczyznę.
Nikt nie przebije biedronki

Lokalne ogłoszenia drobne

09.08.2020 20:26 wrote:

Zapraszamy wszystkich z pragnieniem rozważania Słowa Bożego (Biblii) na środowe spotkania w Środzie śląskiej o godzinie 18.00 Zainteresowa…

09.08.2020 15:53 wrote:

Kupie hale magazynowe z mozliwoscia przerobienia na chlodnie do 250m2…

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…