Wydrukuj tę stronę
Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

20.03. 2019

Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie w najbliższą środę. 20 marca br. w godzinach 11:00 - 19:00 wszystkich zainteresowanych służbą w Policji zapraszamy do Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej.

20 marca 2019 r. (środa) w godzinach 11:00-19.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, ul. Św. Andrzeja 2, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 29). Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji, które nie mają możliwości przyjścia w godzinach pracy urzędu.

Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty.

Zapraszamy również codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00, Komenda Powiatowa Policji, 55-300 Środa Śląska, ul. Św. Andrzeja 2, tel. 71/396-75-09.

SŁUŻBĘ  W  POLICJI  MOŻE PEŁNIĆ:

  •   obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  •   który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  •   korzystający z pełni praw publicznych;
  •   posiadający  co  najmniej  średnie  wykształcenie;  
  •   posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych  szczególnej   dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  •   dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie  informacji niejawnych; 

Więcej informacji TUTAJ

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
asp. szt. Marta Stefanowska

Udostępnij ten artykuł: