Wydrukuj tę stronę
Doprowadzony do aresztu i pijany na motorowerze (raport policji)

Doprowadzony do aresztu i pijany na motorowerze (raport policji)

03.12. 2018

W okresie od 19 do 25 listopada policjanci z powiatu średzkiego interweniowali 138. Patrol drogowy został wysłany do 1 wypadku oraz 14 kolizji.

Zatrzymano również 1 osobę kierującą pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Funkcjonariusze zatrzymali 6 osób na gorącym uczynku oraz 2 osoby poszukiwane.

Oto niektóre z interwencji, przekazanych nam przez Komendę Powiatową Policji w Środzie Śl.

- 19.11.22018 r., o godzinie 18:16, na terenie Środy Śląskiej policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Środzie Śl. celem doprowadzenia do aresztu śledczego – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

23.11.2018 r., o godzinie 20:20, na terenie gminy Miękinia policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 39 lat (zam. powiat średzki), który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości.

  • Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna, po wykonaniu czynności, został zwolniony. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska.
  • (kb) / fot. policja