wtorek 02.06.2020

Imieniny: Erazma Marianny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Dzień Babci i Dziadka w Ujeździe Górnym

Dzień Babci i Dziadka w Ujeździe Górnym

24.01. 2019

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy.

24 stycznia w świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie trzy i czterolatków. Dzieci przygotowały pod okiem pań przedszkolanek przedstawienie, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości maluchy w dowód miłości wręczyły babciom i dziadkom ręcznie wykonane kwiaty, kolorowe laurki i piękne serca.

Wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk pogratulował występów, przekazując na ręce nauczyciela koszyk słodkich upominków. Przedszkolaki były zachwycone z takiej nagrody, co było widać po uśmiechniętych buziach. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków wskazują, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Zorganizowana uroczystość stała się także okazją dla wójta do złożenia wizyty w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe Górnym.

Gmina Udanin

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Na budowę nowych sklepów kasa jest ale ze trzeba kilka klas 1 podstawowych likwidowac bo brak oszcz...
a co ma burmistrz do tego ?
Na budowę nowych sklepów kasa jest ale ze trzeba kilka klas 1 podstawowych bo oszczędność to już nie...
Niech burmiszcz na posesji u siebie postawi to bo naprawdę nie potrzebne są takie inwestycje a w szk...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…