wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Festiwal w Mieście Skarbów już w niedzielę!

Festiwal w Mieście Skarbów już w niedzielę!

19.07. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Dużo różnorodnej muzyki i atrakcji - także dla najmłodszych, towarzyszyć będzie VII już edycji Festiwalu Kultury Ludowej, który odbędzie się w miejskim parku w Środzie Śląskiej 22 lipca.

- W najbliższej edycji wezmą udział zespoły ludowe z terenu województwa dolnośląskiego oraz zespoły lubujące się w tego rodzaju muzyce zza granicy. Festiwal organizujemy z myślą popularyzacji kultury, a także promocji zespołów ludowych. Jest on także świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów międzyludzkich pomiędzy zespołami. Pokazuje bogate walory tradycji ludowej i wpisuje się w piękną kartę tradycji folkloru, integruje społeczeństwo lokalne i ukazuje, że tradycyjne piosenki ludowe są ciągle pielęgnowane. Na terenie imprezy pojawi się również strefa atrakcji dla dzieci z wieloma nowościami, których jeszcze nie było! A o nasze podniebienia zadbają Koła Gospodyń z terenu gminy Środa Śląska, których smakołyki będzie można nabyć przy stoiskach - zaprasza Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Wykonawców będzie sporo, a to niektórzy z nich:

 

Aksak Balkan Trio - muzyka ze słonecznej Grecji, Bułgarii i Rumunii

 

 

 Marvinca - ze Szwajcarii

 

 

 Krzikopa - folkowa podróż w czasie i przestrzeni

 

 

 

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

a czemu nie na kajakach ? tam było całkiem fajnie po co to zmieniac

This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by mm:

a czemu nie na kajakach ? tam było całkiem fajnie po co to zmieniac
<br /><br /><br />Po to że mamy dość wycia prawie co tydzień na kajakach - to jakieś Niebane DJ e - to wyją u Aliantów, to Festiwal NO JP ileż można? Nie za dużo tego festiwalowania sie w ŚŚ? Może byśta światła w końcu doprowadzili do końca na skrzyżowaniu na Ciechów - dzwon za dzwonem nie ma tygodnia. A już mieli zakładać niby i cooo?I niiiic !!! Aż kolejnego...

Posted by mm:

a czemu nie na kajakach ? tam było całkiem fajnie po co to zmieniac
<br /><br /><br />Po to że mamy dość wycia prawie co tydzień na kajakach - to jakieś Niebane DJ e - to wyją u Aliantów, to Festiwal NO JP ileż można? Nie za dużo tego festiwalowania sie w ŚŚ? Może byśta światła w końcu doprowadzili do końca na skrzyżowaniu na Ciechów - dzwon za dzwonem nie ma tygodnia. A już mieli zakładać niby i cooo?I niiiic !!! Aż kolejnego trupa do worka włożą to może wtedy.

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację