czwartek 12.12.2019

Imieniny: Dagmary Aleksandry

 
Gosia Pauka. Jak zmieniło się jej życie po udziale w The Voice of Poland?

Gosia Pauka. Jak zmieniło się jej życie po udziale w The Voice of Poland?

11.10. 2019

Małgorzata Pauka ze Środy Śląskiej była uczestniczką IX edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland, z którego niestety "odpadła" w półfinałach.  – Udział w programie ułatwił mi realizację moich muzycznych marzeń. Poznałam ludzi, z którymi mogę wspólnie pracować nad swoim autorskim materiałem. Coraz częściej pracuję też w studiu, w którym nagrywam chórki do piosenek moich przyjaciół z programu – podsumowuje Gosia. Jak zmieniło się jej życie po udziale w programie?

W ostatnim czasie wokalistka nagrała swój własny utwór „Miasto kobiet”. – Piosenka została stworzona chwilę przed półfinałem Voice of Poland. Każdemu z uczestników przydzielono wtedy producenta muzycznego, z którym można było skomponować piosenkę. Mój "kawałek" na tyle spodobał się wytwórni,  że postanowiono nagrać do niego teledysk. Po drodze mieliśmy jeszcze parę przygód, które opóźniły nam wydanie klipu, ale wreszcie nagranie ujrzało światło dzienne  – wyjaśnia Gosia.

Jak podkreśla w rozmowie z nami, muzyka jest jej lekiem na całe zło.  - Towarzyszy mi zarówno w gorszych chwilach, jak i nakręca do działania. „Miasto kobiet” należy właśnie do tej drugiej kategorii. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby ten utwór  gościł na każdej babskiej imprezie.

Gosia zdecydowanie preferuje mocne brzmienie zapowiadając, że nastawia się teraz na bezkompromisowe rockowe granie.  – Jednak co do innych gatunków, nie zdziwcie się, kiedy któregoś dnia Was zaskoczę. Jestem w końcu aktorką, która wyraża siebie również poprzez muzykę  – mówi z uśmiechem.

Ostatnio Gosie Paukę mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznej edycji Święta Wina. Piosenkarka podkreśla, że występ u boku Marcina Sójki był dla niej  ogromnym zaszczytem. Jej marzeniem jest  zagranie całego koncertu dla średzkiej publiczności oraz spełnienie motocyklowej pasji. – Wszystkie gadżety już mam, brakuje tylko motocykla! - żartuje.

Życzymy Gosi spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów!  Zachęcamy do obejrzenia jutrzejszego programu Dzień Dobry TVN, w którym wystąpi około godziny 10:40.

(kb) / fot. gp

Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Cieszę się, że jej się udało i realizuje w życiu swoją pasję. Powodzenia.

This comment was minimized by the moderator on the site

GOSIA JESTEŚ SUPER!!!! WIERZYŁEM W CIEBIE , I WIERZĘ DALEJ, I W TO ŻE SPEŁNIĄ I ZREALIZUJĄ SIĘ TWOJE MARZENIA CZEGO ŻYCZĘ CI Z CAŁEGO SERCA!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE --- KUCHARZ ZBYSZEK!!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

Wafel - ja wiem że wzrok w Twoim wieku to już nie taki sam jak kiedyś, ale dużymi literami nie wypada jednak pisać.
Nawet w takiej sprawie.

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszystko fajnie i gratuluje, ale piosenka beznadz...... inny repertuar i porządne teksty.
Pozdrawiam i powodzenia

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszystko już ma tylko motocykla nie ma ... No... i kupi se ten wymarzony motór - a potem przywali w coś, i będzie po talencie. I na co jej to śpiewanie się zda ?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację