sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej

Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności za kradzież katalizatora

Wt, 13.07.2021 21:01
 •  

Średzcy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który dopuścił się przestępstwa na szkodę swojego pracodawcy.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej ze średzkich firm. Sprawca najpierw ukrył katalizator pod jednym z zaparkowanych na placu pojazdów, a następnie niezauważony wywiózł poza teren zakładu, po czym jak gdyby nigdy nic wrócił do pracy.

- Średzcy policjanci na podstawie zgromadzonych informacji ustalili, że sprawcą przestępstwa jest dobrze im znany 27-latek. Kiedy pojechali do jego miejsca zamieszkania, mężczyzna był zupełnie zaskoczony wizytą policjantów i początkowo zaprzeczał, że ma jakikolwiek związek z kradzieżą. Jednak kiedy śledczy przedstawili mu swoje ustalenia nie pozostało mu nic innego, jak tylko przyznać się do przestępstwa. Sprawca wskazał również miejsce, w którym ukrył skradziony katalizator - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili 27-latkowi zarzut kradzieży katalizatora z pojazdu marki Fiat o wartości 5000 złotych.

Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/kpp)

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Radek powiedział(a) Więcej

  Adam już nie masz pomysłów co pisać Bubel to Ty jesteś! Naślij CBA na pozostałe cztery gminy co porozumienie podpisały Ich mieszkańcy... 2 godziny temu.
 • Farmer powiedział(a) Więcej
  Ma Pan fatalna drogę dojazdowa do posesji, co Pan robi? Buduję duża super wyposażona szope na narzędzia i sprzęt do koszenia pięknej zielonej... 3 godziny temu.
 • Olek powiedział(a) Więcej
  Jest więcej takich w ciuszkach damskich  :X 3 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …